Aktuality

Best in English

Každý z vás už určite počul o anglickej súťaži Best in English, ktorá sa už niekoľko rokov pravidelne koná aj na našej škole!

V tomto školskom roku súťažilo 595 škôl z celého sveta a Adlerka bola medzi nimi. Počet účastníkov dosiahol neuveriteľných 17 223 študentov! Do tejto súťaže sa zapájajú žiaci vo veku 14-19 rokov s úrovňou angličtiny B2-C1. 20 najlepších študentov je odmenených dvojtýždňovým pobytom v Kanade.

Výsledky súťaže sú zaujímavé tým, že účastníci sa po absolvovaní online testu dozvedia, aké výsledky dosiahli v rámci školy, krajiny, celého sveta a obdržia Best in English Participation Certificate.

Tento rok sme síce ešte nedosiahli to najlepšie umiestenie, ale aj tak sa môžeme pochváliť. Lukáš Turanský z II.B obsadil v rámci našej školy 1. miesto, na Slovensku sa umiestnil na 101.priečke a v rámci celého sveta získal 581. miesto! Lukáš, gratulujeme k takému peknému umiesteniu a veríme, že na budúci školský rok sa posunieš ešte vyššie! Alebo ho prekoná niekto iný?

Nezabudnite sa na jeseň do tejto súťaže prihlásiť: https://bestinenglish.org/upcoming-contest/

Komentáre sú zatvorené, ale spätné odkazy a pingbacky sú otvorené.